Menu
Ana Sayfa
Müşterilerimiz
İletişim
Tüm Sorularınız İçin
Bize Ulaşın
Talep Formu
Teknik ve Güvenlik Hizmetlerimizle Güvenliğinizi Sağlıyor, Sizi ve İşinizi Dünya İle Paylaşıyor, Online Çözümler Sunuyoruz.
       
TV Yayın
Çanak Anten Sistemleri
Toplu konut, apartman, site, otel, okul, hastane vb. yerlerde dijital / analog televizyon ihtiyaçlarınıza en uygu yeni nesil TV yayın ve çanak anten sistemleri çözümleri sunuyor.
Merkezi uydu sistemlerinin

Toplu yaşam alanlarında dijital, hd, 4K Ultra hd uydu yayınlarından toplu olarak faydalanabilmeleri için tek merkeze kurulan ve bu merkezden bütün dairelerin yayın sağlayarak dinamik kullanıma geçin.

Merkezi uydu sistemi kullanım avantajı ile Türksat, Hotbird, Eutelsat, uydularından yüzlerce TV kanalını dijital görüntü kalitesi ile izleme imkanı sunar. Ücretli yayıncı kuruluşlar gibi üye olmak için ücret ve aidat yoktur. Kullandıkları Receiver uydu alıcısının özelliklerine göre, kendi isteği ile, özel şifreli kanalları izleme imkanı sunar.

Dairenin,ayrıca çanak anteni taktırması yerine sistemden faydalanması daha ekonomik olacaktır (zira, kendisine ayrıca uydu anteni kurdurmak daha masraflıdır).

• Tüm uydu Tv Yayın ve çanak anten sistemleri çözümlerimiz ile sizlerleyiz.

• İhtiyacınıza özel ürünler, hızlı, güvenilir ve kaliteli Teknik servis.

• Bireysel daire, iş yeri, balkon ve farklı zeninler için özel uygulamalar.

• Merkezi uydu sistemlerinde profesyonel ekip ve ekipman.

• Merkezi uydu sistemleri ile görüntü kirliliğini ortadan kaldırın.

Apartman Yönetimlerinin Avantajı
Dairelerde Kablolama Kolaylığı
Binanın dış cephesindeki kablolama yolları kullanımı veya çatısına giriş çıkışlar ile zararlardan uzaklaşırlar. Ferdi anten montajları ortadan kalktığı için, dairelerin birbirleri ve site toplu konut yönetimleri ile sorunlar önlenecektir. Toplu konuttaki tüm dairelere, dijital uydu yayınlarından faydalanma fırsatını sunarak, hizmet götürmüş olacaktır.
Bina Merkezi Uydu
TV Sistemleri
Merkezi uydu sistemi, çok daireli binalarda, dijital, HD uydu yayınlarından binada bulunan herkesin faydalanabilmesi için genelde binanın en üstüne kurulan bir merkezden ve bu merkezden tüm dairelere TV yayınlarını dağıtan sistemdir.
© Copyright 2017 All Trabzon Web Yazılım
SOSYAL MEDYA
© Copyright 2017 All | Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım