Menu
Ana Sayfa
Müşterilerimiz
İletişim
Tüm Sorularınız İçin
Bize Ulaşın
Talep Formu
Teknik ve Güvenlik Hizmetlerimizle Güvenliğinizi Sağlıyor, Sizi ve İşinizi Dünya İle Paylaşıyor, Online Çözümler Sunuyoruz.
       
Alarm Sistemleri
İle Güvendesiniz
Teknik ve Güvenlik Hizmetlerimizle Güvenliğinizi Sağlıyor, Sizi ve İşinizi Dünya İle Paylaşıyor,Online Çözümler Sunuyoruz.
Her İş Yüksek Güvenlik İster

Ev ve iş yerinde meydana gelebilecek hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumları dahil tüm iç ve dış güvenlik ihtiyaçlarına karşı, en son teknolojik yenilikleri kullanarak geliştirdiği Alarm Sistemleri ile bireysel ve kurumsal çözümler sunuyoruz.

Elektronik Güvenlik Çözümleri, Alarm Sistemleri ve Alarm İzleme Merkezimiz sayesinde elektronik güvenlik alanında tam koruma sağlıyoruz.

Tüm detayları titizlikle kurgulanan ve montajı kolayca gerçekleştirilen güvenlik sistemlerimizde; DSC, Paradox, Videofied gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.

• Güvenlik Herkesin Hakkı, Güvende Olun!

• Evinizde Huzur İçinde Yaşayın Diye Evdeki Güvenliğiniz Bize Emanet

• Güvenlik Sistemlerimiz İle Paranız da Canınız da Bize Emanet

• Büyük İşler Yüksek Güvenlik İster. Güvenliğinizi Üst Seviyeye Taşıyoruz

• Standart Güvenlik Anlayışına Yeni ve Etkili Bir Boyut Kazandırıyoruz

Daha Güvenli ve Bol Kazançlı Günler
Alarm Sistemleri
Kurumsal alarm sistemi çözümlerimizi sunarken, farklı sektörlerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek, her bir kurumu farklı bir proje olarak değerlendiriyor, Ülke’nin en ücra köşesinde yer alan bir banka ATM’si ile şehrin en kalabalık noktasında yer alan elektronik ürün satışı yapan işletmeleri birbirinden farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, titizlikle değerlendirip, en uygun maliyetle yüksek güvenlik çözümleri sunuyoruz.
Yangın Alarm Sistemleri
Yangın Sistemi Montajı
Yangın alarm sistemleri diğer adı ile yangın algılama sistemleri olarakta bilinmektedirler. Bir binanın yangından korunması için çok büyük öneme sahip sistemlerdir.Yangın alarm sistemleri bir yangına daha hızlı müdahale etmeyi sağlarlar yangını durdurmayı veya söndürmeyi gerçekleştiremezler.
© Copyright 2017 All Trabzon Web Yazılım
SOSYAL MEDYA
© Copyright 2017 All | Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım