Ekibimiz
Ekibimiz
Anıl KURT

Web Yazılım Uzmanı (ASP.NET)

2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Ardından Microsoft?un ?Yetkili Eğitim Çözümleri İş Ortağı ( CPLS, Certified Partner Learning Solutions )? ve ? Certified partner ? olan İ-Akademi eğitim merkezinde aldığım web tasarım uzmanlığı eğitimini birincilikle bitirip web tasarım uzmanlığı sertifikası almaya hak kazandım.

Ünal KANSIZ

Web Yazılım Geliştirici

2015 Yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) laboratuvar bölümünden mezun oldum. 2016 Yılında Web Tasarım ve Kodlama üzerine eğitimimi tamamladım. Aynı zamanda Microsoft?un eğitim merkezinde C# Ve ASP.NET CORE eğitimlerini aldım. Şu anda Trabzon Web Yazılım?da web yazılım geliştiricisi olarak görev almaktayım.

Kurumsal Kimlik Ürünleri
Özel tasarım, kaliteli kağıt

Antetli kağıtlarda kullanılan kağıdın rengi, ağırlığı yani genel şekli şirketin tercihine bağlıdır. Şirketin marka yüzü olmasına katkısı açısından antetli kağıt tasarımı süreci çok önemlidir.

Antetli kağıt hazırlama sürecinde vektörel grafik görüntüler oluşturan ve bu görüntülerin kolay düzenlenmesine olanak sağlayan yazılımlar kullanılmaktadır. Tasarım programlarında vektörel görüntü elde etmek önemlidir. Çünkü vektörel görüntülü çizimlerde kalite kaybı yaşanmadan sonsuz şekilde büyütülebilir. Bu özelliği sayesinde yüksek kalitede basılabilen küçük boyutlu dosyalar elde edilir.

Büyük İşler Yüksek özel çalışma ister. İşletmenizi Üst Seviyeye Taşıyoruz
© Copyright 2021 All Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
© Copyright 2021 All Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım