Menu
Ana Sayfa
Müşterilerimiz
İletişim
Tüm Sorularınız İçin
Bize Ulaşın
Talep Formu
Teknik ve Güvenlik Hizmetlerimizle Güvenliğinizi Sağlıyor, Sizi ve İşinizi Dünya İle Paylaşıyor, Online Çözümler Sunuyoruz.
       
EKİBİMİZ
UZMAN KADRO
Ekip olarak kafa kafaya verip Sizin için en uygun çözümü üretiyoruz
Anıl KURT
Web Yazılım Uzmanı (ASP.NET)
2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Ardından Microsoft’un “Yetkili Eğitim Çözümleri İş Ortağı ( CPLS, Certified Partner Learning Solutions )” ve “ Certified partner “ olan İ-Akademi eğitim merkezinde aldığım web tasarım uzmanlığı eğitimini birincilikle bitirip web tasarım uzmanlığı sertifikası almaya hak kazandım.
Mehmet ÖZCELEP
Teknik Servis Sorumlusu
2003 yılında tanıştığım bilişim sektöründe uzun yıllar çeşitli firmalarda kurumsal çözümler konusunda hizmet verdim. KTÜ bilgisayar programcılığı bölümünde aldığım eğitimin ardından Gazi üniversitesi Bilgi Yönetimi programında eğitimimi tamamladım. Doğru donanımla başarılı işler çıkartmanın temel prensibinin servisten montaj sürecine kadar kullanıcıyla doğru iletişim kurmak olduğuna inanıyorum. Bu bilinçle çalışma prensiplerimi yıllar içerisinde en optimum noktaya topladım. Görüşmek dileğiyle...
Ünal KANSIZ
Web Yazılım Geliştirici
2015 Yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) laboratuvar bölümünden mezun oldum. 2016 Yılında Web Tasarım ve Kodlama üzerine eğitimimi tamamladım. Aynı zamanda Microsoft’un eğitim merkezinde C# Ve ASP.NET CORE eğitimlerini aldım. Şu anda Trabzon Web Yazılım’da web yazılım geliştiricisi olarak görev almaktayım.
Gürsoy AYDIN
Reklam Sorumlusu
2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Reklamcılık sektöründe faliyet gösteren uluslar arası firmalarda görev aldım. Edindiğim tecrübeler ile Trabzon Web Tasarım firmasında siz değerli müştrilerimizi ekip arkadaşlarım ile keyifle hizmet vermekteyim.
İsmail AHMETOĞLU
Web Yazılım Geliştirici
2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Veri Tabanı ve Yazılım Geliştitme alanlarında faliyet gösteren uluslar arası şirketlerden eğitim aldım. Büyük çaplı üretim süreclerinin otomasyon yoluyla en verimli hale gelmesi için yazılım geliştiriyorum.
Taha AKBULUT
Web Yazılım Geliştirici
2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Microsoft’un “Yetkili Eğitim Çözümleri İş Ortağı ( CPLS, Certified Partner Learning Solutions )” ve “ Certified partner “ olan İ-Akademi eğitim merkezinde aldığım web tasarım uzmanlığı eğitimini Tamamladı.
Tacettin ŞAHİN
Teknik İşler Sorumlusu
2010 yılından bu yana güvelik kamera ve alarm sistemleri alaında faaliyet gösteren çeşitli firmalarda görev aldım. Artık deneyimlerimi siz kıymetli müşterilerle doğrudan paylaşmanın zamanı geldiğine inandığım için, ben ve ekip arkadaşlarımla Trabzon Web Yazılım firmasında hizmetinizdeyim.
© Copyright 2017 All Trabzon Web Yazılım
SOSYAL MEDYA
© Copyright 2017 All | Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım