Yazılım & Grafik Tasarım
İhtiyaca Özel Çözümler
Trabzon Web Yazılım, Yazılım Hizmetleri ile işletmelerin sistem çerçevesi içerisinde işletilmesini ve kolay yönetilebilir hale gelmesini sağlamakta, Online Çözümleri ile yönetilebilirliği en üst seviyeye taşımaktadır.

Trabzon Web Yazılım, mimari tasarımında günümüzün modern yazılım modellerini kullanarak geliştirdiği çözümler ile bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği Yazılım Hizmetlerini tek bir platformda sunmayı başarmıştır.

Trabzon Web Yazılım, büyük ve orta ölçekli işletmelere ve kullanıcılarına Kurumsal Kimlik noktasında gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılamakta, Teknik Hizmetleri ile tüm bilişim ve güvenlik sistemleri ihtiyaçlarının tamamına cevap vererek paket hizmet sunarak hem fiyat, hem zaman, hem de iş gücü açısından fayda sağlamaktadır.

Sizi ve İşinizi Dünya İle Paylaşıyor, Online Çözümler Sunuyoruz.
Daha fazla bilgi edin
Yazılım Yaklaşımı
Hızlı, etkin, kolay kullanılabilir, sıfır hata yazılım çözümlerimiz ile sistem çerçevesinde çalışın, hataları sıfıra indirgeyin.
01. Müşteri Analizi ve Planlama
Müşteri İsteklerini Analiz Etme ve Fizibilite Çalışmalarını Tamamlama
Müşteri ve müşteri istekği analiz edilmeli, müşterinin ne istediği tespit edilmeli, fizibilite çalışmalarının ardından temel ihtiyaçlar belirlenerek planlama aşamasına geçilmelidir.
02. Yazılımın Planlanması
Planlama
Müşteri istekleri doğrultusunda, müşterinin yazılımdan beklediği işe odaklı ve kullanıcı dostu yazılımlar üretmek üzere yazılım planlaması yapılmalıdır.
03. Yazılımın Kodlanması
Yazılım Hazırlığı ve Kodlama
Yazılımın planlanması dikkate alınarak, doğru algoritmalarla yazılım kodlanmaya başlanır.
04. Yazılımın Testi, Algoritma ve Uygunluk Kontrolleri
Yazılımı Test Etme
Yazılımın kontrol etmek üzere senarya belirlenir. Yazılımın tamamı belirlenen senaryo üzerinden geçirilerek çalışırlığı kontrol edilir.
05. Son Kullanıcı & Geri Bildirim
Yazılımın Son Kullanıcıyla Buluşturulması
Yazılım son kullancının kullanımı esnasında takip edilir. Kullanıcının yazılım üzerindeki hareketleri gözlemlenir, yapılan gözlemler analiz edilerek geliştirmelerine devam edilir.
06. Gözlem & Güncelleme
Yazılımın Geliştirilmesi
Yazlımın Son kullanıcıya teslim edilmesinden sonra, kullanıcının yazılım üzerindeki hareketleri, istekleri analiz edilir. Yenilikler takip edilerek yazılım geliştirme süreci devam eder.
07. Yazılım Geliştirme & Destek
Destek ve Geliştirme
Yazılım son kullanıcılarına Destek Ve Geliştirme Hizmeti şartname ya da sözleşmeye uygun olarak verilir. Yazılım kullanım sürecinde gözlemlenen hatalar en hızlı şekilde giderilir.
© Copyright 2021 All Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
© Copyright 2021 All Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım