Yazılım & Grafik Tasarım
İhtiyaca Özel Çözümler
Trabzon Web Yazılım, Yazılım Hizmetleri ile işletmelerin sistem çerçevesi içerisinde işletilmesini ve kolay yönetilebilir hale gelmesini sağlamakta, Online Çözümleri ile yönetilebilirliği en üst seviyeye taşımaktadır.

Trabzon Web Yazılım, mimari tasarımında günümüzün modern yazılım modellerini kullanarak geliştirdiği çözümler ile bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği Yazılım Hizmetlerini tek bir platformda sunmayı başarmıştır.

Trabzon Web Yazılım, büyük ve orta ölçekli işletmelere ve kullanıcılarına Kurumsal Kimlik noktasında gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılamakta, Teknik Hizmetleri ile tüm bilişim ve güvenlik sistemleri ihtiyaçlarının tamamına cevap vererek paket hizmet sunarak hem fiyat, hem zaman, hem de iş gücü açısından fayda sağlamaktadır.

Sizi ve İşinizi Dünya İle Paylaşıyor, Online Çözümler Sunuyoruz.
Daha fazla bilgi edin
Yazılım Yaklaşımı
Hızlı, etkin, kolay kullanılabilir, sıfır hata yazılım çözümlerimiz ile sistem çerçevesinde çalışın, hataları sıfıra indirgeyin.
01. Müşteri Analizi ve Planlama
Müşteri İsteklerini Analiz Etme ve Fizibilite Çalışmalarını Tamamlama
Müşteri ve müşteri istekği analiz edilmeli, müşterinin ne istediği tespit edilmeli, fizibilite çalışmalarının ardından temel ihtiyaçlar belirlenerek planlama aşamasına geçilmelidir.
02. Yazılımın Planlanması
Planlama
Müşteri istekleri doğrultusunda, müşterinin yazılımdan beklediği işe odaklı ve kullanıcı dostu yazılımlar üretmek üzere yazılım planlaması yapılmalıdır.
03. Yazılımın Kodlanması
Yazılım Hazırlığı ve Kodlama
Yazılımın planlanması dikkate alınarak, doğru algoritmalarla yazılım kodlanmaya başlanır.
04. Yazılımın Testi, Algoritma ve Uygunluk Kontrolleri
Yazılımı Test Etme
Yazılımın kontrol etmek üzere senarya belirlenir. Yazılımın tamamı belirlenen senaryo üzerinden geçirilerek çalışırlığı kontrol edilir.
05. Son Kullanıcı & Geri Bildirim
Yazılımın Son Kullanıcıyla Buluşturulması
Yazılım son kullancının kullanımı esnasında takip edilir. Kullanıcının yazılım üzerindeki hareketleri gözlemlenir, yapılan gözlemler analiz edilerek geliştirmelerine devam edilir.
06. Gözlem & Güncelleme
Yazılımın Geliştirilmesi
Yazlımın Son kullanıcıya teslim edilmesinden sonra, kullanıcının yazılım üzerindeki hareketleri, istekleri analiz edilir. Yenilikler takip edilerek yazılım geliştirme süreci devam eder.
07. Yazılım Geliştirme & Destek
Destek ve Geliştirme
Yazılım son kullanıcılarına Destek Ve Geliştirme Hizmeti şartname ya da sözleşmeye uygun olarak verilir. Yazılım kullanım sürecinde gözlemlenen hatalar en hızlı şekilde giderilir.
Ekibimiz
İşimizi Çok Seviyoruz, Keyif Alıyoruz!
İşini seven, mesleğinden keyif alan, sektöre hakim, yüksek ağırlıklı projelerin üstesinden gelebilen, ekip çalışmasına yatkın, kendini, ispatlamış, özverili ekibimizle müşterilerimizi mutlu eden projeler üretiyor olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz!

Mimari tasarımında günümüzün modern yazılım modellerini kullanarak geliştirdiğimiz çözümler ile bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği Yazılım Hizmetlerini tek bir platformda sunuyoruz.

Büyük ve orta ölçekli işletmelere Kurumsal Kimlik noktasında gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılamakta, Teknik Hizmetleri ile tüm bilişim ve güvenlik sistemleri ihtiyaçlarının tamamına cevap vererek paket hizmet sunarak hem fiyat, hem zaman, hem de iş gücü açısından fayda sağlıyoruz.
Daha fazla bilgi edin
Anıl KURT
Yazılım Uzmanı
2009 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum.

Ardından Microsoft'un "Yetkili Eğitim Çözümleri İş Ortağı (CPLS, Certified Partner Learning Solutions)" ve "Certified partner" olan İ-Akademi eğitim merkezinde aldığım web tasarım uzmanlığı eğitimini birincilikle bitirip web tasarım uzmanlığı sertifikası almaya hak kazandım.
Mehmet ÖZCELEP
Teknik Servis Sorumlusu
2003 yılında tanıştığım bilişim sektöründe uzun yıllar çeşitli firmalarda kurumsal çözümler konusunda hizmet verdim. KTÜ bilgisayar programcılığı bölümünde aldığım eğitimin ardından Gazi üniversitesi Bilgi Yönetimi programında eğitimimi tamamladım.

Doğru donanımla başarılı işler çıkartmanın temel prensibinin servisten montaj sürecine kadar kullanıcıyla doğru iletişim kurmak olduğuna inanıyorum. Bu bilinçle çalışma prensiplerimi yıllar içerisinde en optimum noktaya topladım. Görüşmek dileğiyle...
Ünal KANSIZ
Web Yazılım Geliştirici
2015 Yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) laboratuvar bölümünden mezun oldum.

2016 Yılında Web Tasarım ve Kodlama üzerine eğitimimi tamamladım. Aynı zamanda Microsoft'un eğitim merkezinde C# Ve ASP.NET CORE eğitimlerini aldım. Şu anda Trabzon Web Yazılım'da web yazılım geliştiricisi olarak görev almaktayım.
Gürsoy AYDIN
Reklam Sorumlusu
2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum.

Reklamcılık sektöründe faliyet gösteren uluslar arası firmalarda görev aldım. Edindiğim tecrübeler ile Trabzon Web Tasarım firmasında siz değerli müştrilerimizi ekip arkadaşlarım ile keyifle hizmet vermekteyim.
© Copyright 2021 All Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
© Copyright 2021 All Rights Reserved Trabzon Web Yazılım
Web Design and Programming Trabzon Web Yazılım